Shop Crystal Jewellery & Home Decor - MillionCrystals.com
Misu-st sai MillionCrystals.com
Crystal Jewellery & Home Decor

Ostutingimused

Kui oled endale soovitud kauba ostukorvi lisanud, vajuta lehe üleval paremal servas olevat nuppu "ostukorv" ja Sind suunatakse edasi maksma. Kui oled täitnud vajalikud lahtrid, vali endale sobiv makseviis. Maksta saab kas pangalingiga või arvega. 

Tellimuse postitame juba järgmisel päeval!

Tarneaeg ja transport

Kohaletoimetamise viisidena pakub Misu järgmisi variante:

Transpordi valikud

Tähtmaksikiri: 2.70 EUR
ELS kuller: 6.52 EUR
SmartPOST: 2.69 EUR
Eestist välja: 12 EUR

Tähtmaksikiri väljastatakse saajale tema elu- või asukohas allkirja vastu. Väljastamiseks tehakse üks katse. Juhul, kui saadetist ei õnnestu väljastada, jäetakse saaja postkasti postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest. Tähtmaksikirja kaal on kuni 2000g.

SmartPost- Pakk toimetatakse Sinu valitud sobivasse pakiautomaati. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte. Maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm.

Els Kuller teenuse raames viiakse teie saadetis saajale otse koju või kontorisse juba järgmiseks tööpäevaks.

Keskmine tellimuse täitmise aeg on 3 tööpäeva, üksikutel juhtudel kauem. Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame Teid sellest e-maili või telefoni teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

Toodete tagastamine ja ümbervahetamine

Sul on õigus vahetada kättesaadud kaup sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu või mittesobivuse (juhul kui tegu on praagiga või katkise esemega) korral kaup tagastada - 14 päeva jooksul. Me ei võta tagasi mittedefektset kaupa, seega mõelge enne tellimist oma ostud hästi läbi. Kaup peab olema originaalpakendis. Kauba tagastamisest ja tagastamise vormist palume meid eelnevalt teavitada e-maili teel (kadri@misu.ee). Tagastamisega seotud kulud kannab kauba tellija (välja arvatud praaktoodete puhul).

Tagastatava või ümbervahetatava toote seisukord

1. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
2. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke, eemaldatud ei tohi olla hinnasildid. Juhul, kui kaubal on ilmselgeid kasutamise tunnuseid, mille olemasolu määrab vajadusel ekspert, ei ole tagastamine aktsepteeritav ning kaup tagastatakse saatjale.
3. Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode peab olema rikkumata originaalpakendis koos hinnasiltidega.MISU OÜ

Kontaktandmed
Meie disainerid
Heategevus

KONTAKT

(+372) 5186650
kadri@misu.ee
Hotmedia.ee