Shop Crystal Jewellery & Home Decor - MillionCrystals.com
Misu-st sai MillionCrystals.com
Crystal Jewellery & Home Decor

Heategevus

Misu toetab rinnavähi ennetuskampaaniat Bikiinitribüün!

14 juunil toimub rinnavähi ennetuskampaania Bikiinitribüün Nõmme Kalju VS Paide LNM | Lisainfo: www.facebook.com/HooligemKoosTule jalgpallimängule bikiinides ja teksades ning saad kauni ehte käsitöökaupluselt MISU!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203911280803071&set=gm.508484242586379&type=1&theater


Kallis loomasõber, Kuulikodu palub abi!

Kuulikodu on MTÜ, mis asub Hiiumaal ja tegeleb kohaliku loomakaitsega. Kodusid otsitakse koertele ja kassidele, nende eest hoolitsemine aga on üsna kulukas ning abivajajaid on palju. Sellega seoses palub Kuulikodu heade loomasõprade abi. Abi on kasvõi ühest eurost! 

SEB 10220110693012. MTÜ Kuulikodu


Kutsume üles disainereid annetama oma loomigut erivajadustega laste toetuseks!

Misu annetab auhindu  8.detsembril toimuvale Viimsi Invaühingu Aastalõpu Heategevus​ballil toimuvale loteriile. Seega kutsume üles disanereid tooma meile midagi oma loomingust annetamiseks, sobivad ka kinkekaardid. Kogutakse raha ühingu erivajadustega lastele erinevate ettevõtmiste toetuseks. Ühingus on umbes 40 erivajadusega last. Oma koostöösoovist anna teada kadri@misu.ee

Toetame Keila-Joa Sanatoorse Internaatkooli lapsi!

Eile sai teoks pikalt planeeritud külastus Keila-Joa Sanatoorsesse Internaatkooli. Külastus oli väga meeldiv ja soe, meie kõigi panustatud saadetiste üle tunti siirast rõõmu. Juhtkonnaga vesteldes aga selgus, et talveriietest on tõesti suurem puudus, kui arvata oskasime. Lapsi, kes käivad veel suveriietes-jalanõudes on maja peal palju.. seega - jätkub üleskutse! Kui Teie seas leidub veel inimesi, kes sooviksid lastele kinkida kas talveriideid või jalanõusid, võtke palun ühendust aadressil joanna@misu.ee või kadri@misu.ee

Seoses seekordse aktsiooni rõõmsa lõpuga soovime aga TÄNADA kõiki, kes ulatasid abikäe Keila-Joa toredatele lastele! Kõiki eraisikuid, naisi ja tütarlapsi kes ei pidanud paljuks oma seismajäänud riideid kinkida kellelegi, kellel nendest rohkem kasu saab olema!

Erilise tänu edastame ka EDEVUSELAADALE, kes tegi rõõmsamaks 25 tütarlast, kes ise endale nii põnevaid ehteid soetada ei oskaks ega suudaks. PS! Õppealajuhataja rääkis meile pikalt, et lähinädalatel on koolis tulemas ka Playback üritus - mõelge vaid, kui kaunid saavad need preilid uutes säravates kõrvarõngastes olema!

Lubame, väga mitu last saab Teie heatahtlikkuse läbi palju rõõmsamaks! Heategudel on komme tegijate juurde ringiga tagasi tulla!

SUUR SUUR AITÄH KÕIGILE ABISTAJATELE!MISU OÜ

Kontaktandmed
Meie disainerid
Heategevus

KONTAKT

(+372) 5186650
kadri@misu.ee
Hotmedia.ee